ДНЗ “Калинонька”

У с. Матвіївка, Матвіївської ОТГ, по вулиці Центральна 73а серед довгокосих мальовничих берізок є маленька країна дитинства, що рясніє щирими усмішками. Ця чудо-країна – ДНЗ “Калинонька”. Щодня поспішають сюди щасливі малята. А Ви були у “Калиноньці”? Неодмінно завітайте!!!

В ДНЗ “Калинонька” індивідуальний підхід до дитячої особистості. Повноцінний логопедичний та психологічний супровід навчально-виховного процесу, уроки англійської мови, корекційні та розвиваючі заняття. Забезпечуємо змістовну роботу, направлену на інтеграцію родинного та суспільного виховання, шляхом спрямування її на активне залучення сім’ї до навчально-виховного процесу.

Режим роботи:

Понеділок – П’ятниця з 7:00 до 17:30

Заклад дошкільної освіти “Калинонька” є закладом комбінованого типу для дітей віком від 3-х до 6-ти (7) років. В закладі функціонує 4 вікових груп: Дзвіночки, Веселка, Квіточка, Грибочок, в тому числі 2 інклюзивні групи для дітей з особливими освітніми потребами.

Шановні батьки!

Ми раді і вдячні тому, що Ви обрали саме наш дитячий садок для своїх дітей. Сподіваюсь на те, що час, проведений в «Калинонці», стане радісним, цікавим не тільки для ваших дітей, а й для Вас. Разом з Вами ми допоможемо нашим дітям пізнати дошкільне дитинство, підготуватися до школи, навчитися товаришувати, радіти життю і людям! Бажаю всім радості, сімейної злагоди!