Новини

Сторінка завантажується...
Дата оновлення: 10.12.2018 15:12:45
Відкритий регіональний турнір з робототехніки

09 грудня в м. Запоріжжя відбувся Відкритий регіональний турнір з робототехніки «Роботландія». Учасниками змагань стали близько 100 дітей з різних регіонів України. Команда нашого комплексу, під керівництвом тренерів Рабешко В.В. та Рабешко Т.С., виборола І місце в номінації "Слалом Arduino" (Рабешко В., Василенко А.), ІІ місце в номінації "Слалом Lego"(Тилик В., Рабешко В.), ІІ місце "Кегельринг-квадро"(Клименко Д., Трифіленко А.), у загально-командному заліку, команда «Всесвіт» посіла ІІ місце. Бажаємо нашим юним робототехнікам майбутніх перемог!

Рабешко
Тетяна
Дата оновлення: 30.11.2018 12:13:49
Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівський олімпіад та їх керівників.

  1. історія: Котелевець А.ІІ місце, Книш В. ІІІ місце, Туманова Д. І місце(запрошено на ІІІ етап), Костенко Д. ІІІ місце;
  2. фізика Іпатько С. ІІІ місце;
  3. фізична культура: Закарян В. ІІІ місце;
  4. обслуговуюча праця: Моргуненко Д. ІІІ місце, Гладиш В. ІІІ місце, Книш В. І. місце(запрошено на ІІІ етап);
  5. географія: Корнієнко В. ІІІ місце, Туманова Д. ІІІ місце.
    1. Вітаємо переможців!

Рабешко
Тетяна
Дата оновлення: 23.11.2018 21:15:54
Вітаємо переможців

Призери І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018 – 2019 н. р.:

  1. Котелевець Альона , 9-А кл. І місце, відділення: історія,секція: історичне краєзнавство(керівник: Заяць Л. В.);
  2. Моргуненко Дарина, 9-Б кл. ІІ місце, відділення: історія, секція: етнологія(керівник: Заяць Л. В.);
  3. Біченко Дар’я,9-А кл.І місце, відділення: мовознавство, секція: Українськамова(керівник: Зиза С. І.);
  4. Шелепко Віталій, 11 кл. І місце, відділення: економіка, секція: мікроекономіка та макроекономіка(керівник: Третяк С. В.);
  5. Даниленко Юлія, 8-А кл. ІІ місце, відділення.: математика, секція: прикладна математика(керівник: Павлюк Л. С.);
  6. Іпатько Софія, 7-А кл. І місце, відділення: технічні науки, секція: електроніка та приладобудування(керівник: Полевіченко Д. В.)
  7. Піскун Вікторія, 8-Б кл. ІІ місце, відділення: хімія та біологія, секція: Зоологія та біологія(керівник: Зуб Н. М.).

До ІІ(обласного) етапу запрошено: Котелевець А., Моргуненко Д, Біченко Д, Шелепко В., Даниленко Ю., Сімшаг А(9-А кл. відділення: Фізика та астрономія, секція: астрономія та астрофізика(керівник: Полевіченко Д. В.)), Свиридова К.( секція: Електроніка та приладобудування(керівник: Рабешко Т. С.)), Герасименко А.( Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка(керівник: Рабешко В.В.)).

Рабешко
Тетяна
Дата оновлення: 16.11.2018 08:46:02
«Олімпійське лелеченя – 2018»

16 листопада в м. Вільнянськ відбулися спортивні змагання «Олімпійське лелеченя –2018».

Наш комплекс був представлений збірною командою учнів 6-9 класів.

Рабешко
Вадим
Користувач:

Логин:



0.0536