Новини

Сторінка завантажується...
Дата оновлення: 04.02.2019 08:59:12
Перемога!

Педагогічний та учнівський колектив комплексу, щиро вітає Сімшаг Анастасія, ученицю 9-А класу, яка посіла І місце(керівник: Полевіченко Д.В.) в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з предмету "Астрономія"

Рабешко
Тетяна
Дата оновлення: 01.02.2019 08:59:12
Анкетування.

Відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР, з метою визначення рівня впливу на професійний розвиток педагогічної спільноти області та у зв'язку з 80-тирічним ювілеєм закладу, Запорозький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проводить соціологічне опитування щодо ролі та значення Інституту у професійній діяльності педагогів області.

Терміни проведення: з 22 січня по 28 лютого 2019 року.

Прохання до педагогів комплексу пройти анкетування за посиланням. тут

Рабешко
Тетяна
Дата оновлення: 29.01.2019 08:59:12
Цікава подія

29.01.2019 р. відбулося ШМО вчителів іноземних мов. Було розглянуто питання результативності участі учнів комплексу у II (районному) та III (обласному) етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та опрацьовано Методичні рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2018-2019 н.р.

Рабешко
Тетяна
Дата оновлення: 23.01.2019 01:23:48
Вітаємо переможців!

Педагогічний та учнівський колектив комплексу, щиро вітає Кот Софію, ученицю 11 класу, яка посіла ІІ місце(керівник: Фесенко О.С.) та Іпатько Софію, ученицю 7-А класу, яка посіла ІІ місце (керівник: Самоленко П.П.) в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з предмету "Юні знавці Біблії"

Вітаємо переможців!

Рабешко
Тетяна
Дата оновлення: 28.12.2018 11:05:17
З Новим роком та Різдвом

Хай Новий рік у вишиванці
Розбудить вас щасливо вранці,
І принесе у вашу хату –
Усмішок й радощів багато.
Розбудить приспані надії,
Зерном і щастям вас засіє,
Зігріє миром і любов'ю
І подарує вам здоров'я!

Рабешко
Тетяна
Дата оновлення: 28.12.2018 10:54:36
Вітаємо переможців!!!

Вітаємо переможців ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівський олімпіад та їх керівників:

  1. знавці біблії: Кот С. І місце(запрошено на ІІІ етап), Іпатько С. ІІІ місце(запрошено на ІІІ етап);
  2. екологія:Герасименко А. ІІІ місце(запрошено на ІІІ етап);
  3. інформаційні технології: Даниленко Ю. ІІ місце (запрошено на ІІІ етап);
  4. інформатика: Герасименко А. ІІ місце (запрошено на ІІІ етап), Книш В. ІІІ місце;
  5. астрономія: Сімшаг А.ІІІ місце(запрошено на ІІІ етап);
  6. іспанська мова: Романовський О.І місце(запрошено на ІІІ етап);
  7. правознавство: Баришева М. ІІІ місце; німецька мова: Котелевець А. ІІІ місце;
  8. англійська мова: Воротнік М.І місце, Романовський О. ІІІ місце, Свиридова К. ІІ місце, Кім С. І місце(запрошено на ІІІ етап), Гересименко А. ІІІ місце, Іщенко К. ІІІ місце, Лубченко В. ІІ місце, Даниленко Ю. ІІІ місце, Абаза А. ІІІ місце;
  9. трудове навчання: Журавльов Д. ІІІ місце, Новицький В. ІІІ місце;
  10. педагогіка та психологія Маковська В. ІІІ місце.

Вітаємо переможців!

Рабешко
Тетяна
Дата оновлення: 10.12.2018 15:12:45
Відкритий регіональний турнір з робототехніки

09 грудня в м. Запоріжжя відбувся Відкритий регіональний турнір з робототехніки «Роботландія». Учасниками змагань стали близько 100 дітей з різних регіонів України. Команда нашого комплексу, під керівництвом тренерів Рабешко В.В. та Рабешко Т.С., виборола І місце в номінації "Слалом Arduino" (Рабешко В., Василенко А.), ІІ місце в номінації "Слалом Lego"(Тилик В., Рабешко В.), ІІ місце "Кегельринг-квадро"(Клименко Д., Трифіленко А.), у загально-командному заліку, команда «Всесвіт» посіла ІІ місце. Бажаємо нашим юним робототехнікам майбутніх перемог!

Рабешко
Тетяна
Дата оновлення: 30.11.2018 12:13:49
Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівський олімпіад та їх керівників.

  1. історія: Котелевець А.ІІ місце, Книш В. ІІІ місце, Туманова Д. І місце(запрошено на ІІІ етап), Костенко Д. ІІІ місце;
  2. фізика Іпатько С. ІІІ місце;
  3. фізична культура: Закарян В. ІІІ місце;
  4. обслуговуюча праця: Моргуненко Д. ІІІ місце, Гладиш В. ІІІ місце, Книш В. І. місце(запрошено на ІІІ етап);
  5. географія: Корнієнко В. ІІІ місце, Туманова Д. ІІІ місце.
    1. Вітаємо переможців!

Рабешко
Тетяна
Дата оновлення: 23.11.2018 21:15:54
Вітаємо переможців

Призери І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018 – 2019 н. р.:

  1. Котелевець Альона , 9-А кл. І місце, відділення: історія,секція: історичне краєзнавство(керівник: Заяць Л. В.);
  2. Моргуненко Дарина, 9-Б кл. ІІ місце, відділення: історія, секція: етнологія(керівник: Заяць Л. В.);
  3. Біченко Дар’я,9-А кл.І місце, відділення: мовознавство, секція: Українськамова(керівник: Зиза С. І.);
  4. Шелепко Віталій, 11 кл. І місце, відділення: економіка, секція: мікроекономіка та макроекономіка(керівник: Третяк С. В.);
  5. Даниленко Юлія, 8-А кл. ІІ місце, відділення.: математика, секція: прикладна математика(керівник: Павлюк Л. С.);
  6. Іпатько Софія, 7-А кл. І місце, відділення: технічні науки, секція: електроніка та приладобудування(керівник: Полевіченко Д. В.)
  7. Піскун Вікторія, 8-Б кл. ІІ місце, відділення: хімія та біологія, секція: Зоологія та біологія(керівник: Зуб Н. М.).

До ІІ(обласного) етапу запрошено: Котелевець А., Моргуненко Д, Біченко Д, Шелепко В., Даниленко Ю., Сімшаг А(9-А кл. відділення: Фізика та астрономія, секція: астрономія та астрофізика(керівник: Полевіченко Д. В.)), Свиридова К.( секція: Електроніка та приладобудування(керівник: Рабешко Т. С.)), Герасименко А.( Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка(керівник: Рабешко В.В.)).

Рабешко
Тетяна
Дата оновлення: 16.11.2018 08:46:02
«Олімпійське лелеченя – 2018»

16 листопада в м. Вільнянськ відбулися спортивні змагання «Олімпійське лелеченя –2018».

Наш комплекс був представлений збірною командою учнів 6-9 класів.

Рабешко
Вадим
Користувач:

Логин:


 Регистратор доменов №1 в Украине

0.0569